DZIEŃ OTWARTY W NASZYM PRZEDSZKOLU

miesiąc temu

Dnia 6 marca  w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty. Do przedszkola przybyły dzieci wraz z rodzicami, które od 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami. Wszystkich przybyłych gości przywitała pani dyrektor. Dla dzieci przewidziano wiele atrakcji. Na wstępnie tygrysek zaprosił gości do poznania naszego przedszkola i wreczył im  kartę "ODKYWCY PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 6". Na dzieci i rodziców czekała kraina plastyczna, muzyczna, kreatywna oraz kraina zabawy.  Dzieci wraz z rodzicami miały możliwość zwiedzenia przedszkola i uczestnictwa w zabawach muzyczno – ruchowych z wykorzystaniem gumy i chusty animacyjnej, kolorowych piłeczek oraz zabawach plastycznych.  Później nastąpiła najmilsza część dla dzieci – możliwość pobawienia się zabawkami. Chłopcy konstruowali z klocków budowle, jeździli samochodami. Dziewczynki bawiły się lalkami, wózkami, przyrządzały smaczne dania w przedszkolnej kolorowej kuchni. Rodzice otrzymali ulotki z ofertą naszego przedszkola oraz z wskazówkami jak ułatwić adaptację dziecka w przedszkolu. Było wiele radości i śmiechu. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców był to mile spędzony czas.