4 miesiące temu

23 stycznia był wyjątkowym dniem w naszym przedszkolu. Dzieci od samego rana ze zniecierpliwieniem czekały na zaproszonych gości.

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego dzieci z każdej grupy wraz ze swoimi paniami przygotowały specjalnie dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.  Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki i laurki z pięknymi życzeniami. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i dumy.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu!

ZAPRASZAMY DO FOTORELACJI GRUP