W dniu 25 listopada przedszkolaki  uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Mimo coraz nowocześniejszych i  atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów.

W tym roku niestety ze względu na pandemię COVID - 19 dzieci nie mogły przynieść do przedszkola swoich pluszowych przyjaciół. Pomimo tego obchody święta Misów były wspaniałe.
 Przedszkolaki  wspólnie recytowały wiersze i bawiły się przy piosenkach o misiach.

Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, zagadki, układanie  "misiowych" puzzli.
Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

Dzieci po przyjsciu do swoich domów mogły wreszcie spotkać się ze swoimi ukochanymi misiami i wspólnie świętować.

Mamy nadzieję, że ten dzień zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.