Zawieszenie zajęć

Szanowni Państwo!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Przedszkolu Publicznym Nr 6

(potwierdzony przypadek zakażenia wirusem Covid-19 u pracownika kuchni, skierowanie przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Tarnowie pozostałych pracowników kuchni na kwarantannę oraz liczne zwolnienia lekarskie pozostałych pracowników)

informujemy,

że za zgodą organu prowadzącego w dniach od 19.10.2020 r. do 23.10.2020 r. (włącznie) zostają zawieszone wszystkie zajęcia w przedszkolu.

Wobec zaistniałej sytuacji nie ma możliwości przygotowywania posiłków w przedszkolu. Uspokajamy wszystkich rodziców, że zakażony pracownik nie miał kontaktu z dziećmi.

W tym czasie odsyłamy wszystkich przedszkolaków na naszą stronę internetową do zakładki Domowe przedszkole, życząc dobrej zabawy.

Pozdrawiamy wszystkie dzieci i ich rodziców z życzeniami zdrowia.