Nadzór epidemiologiczny

Szanowni Rodzice!

W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia wirusem Covid – 19 wśród społeczności przedszkolnej, w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Tarnowie, informujemy, że Przedszkole Publiczne Nr 6 zostało objęte nadzorem epidemiologicznym, który potrwa do dnia 19 października 2020 roku ( poniedziałek) włącznie.

W tym okresie należy w sposób szczególny monitorować stan zdrowia dzieci i pracowników. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek objawów zakażenia Covid – 19 należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu oraz poinformować o tym, że przedszkole objęte jest nadzorem epidemiologicznym.

W związku ze wzrostem zachorowań spowodowanych Covid – 19 bardzo prosimy o szczególne przestrzeganie wszelkich zasad związanych z funkcjonowaniem w reżimie sanitarnym. Prosimy pamiętać, że zgodnie z wytycznymi GIS- u do przedszkola mogą uczęszczać tylko dzieci zdrowe bez kataru, kaszlu i innych objawów chorobowych.

W trosce o bezpieczeństwo całej społeczności przedszkolnej ( dzieci i pracowników) prosimy o informowanie przedszkola w przypadku potwierdzonych zakażeń koronawirusem wśród domowników dzieci uczęszczających do tutejszego przedszkola.

W tym trudnym czasie życzymy wszystkim zdrowia.