Organizacja pracy Przedszkola Publicznego Nr 6 od dnia 1 września 2020r.

Drodzy Rodzice!

Od dnia 1 września 2020 r. planowana jest praca we wszystkich grupach z zachowaniem reżimu sanitarnego.

W chwili obecnej obowiązują wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 25 sierpnia 2020 r. dla przedszkoli:

TUTAJ

Informujemy, że w najbliższym czasie otrzymacie Państwo drogą elektroniczną „Regulamin bezpiecznego postępowania w okresie stanu epidemii w Przedszkolu Publicznym Nr 6 w Tarnowie”. Prosimy o zapoznanie się z w/w regulaminem jak i wydrukowanie stosownych oświadczeń będących załącznikami regulaminu, podpisanie ich i dostarczenie do przedszkola w dniu przyprowadzenia dziecka.

Zalecamy przyprowadzanie i odbieranie dzieci w ramach godzin pracy poszczególnych grup.

Deklarację uczęszczania dziecka do przedszkola otrzymacie Państwo z przedszkola w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu.

Prosimy o uaktualnienie danych.

Godziny pracy oddziału, do którego będzie uczęszczać dziecko wraz z wszystkimi innymi informacjami organizacyjnymi prześlemy Państwu pocztą elektroniczną.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.

Życzymy dobrego nowego roku szkolnego 2020/2021 oraz owocnej, pełnej zrozumienia współpracy.

Dyrektor i pracownicy

Przedszkola Publicznego Nr 6